Новини - ГО

Шановні друзі!
Не можна залишити без вшанування сьогоднішнього дитячого прибирання прибережної до Трубіжа території і висловлення цим дітям і їх батькам подяки.
Бачу з двору, що чоловік з дітьми тягне мішки зі сміттям до розташованого в моєму дворі сміттєконтейнера. Як виявилося, діти з татом Сергієм та мамою Женею назбирали мішки того сміття вздовж берега річки. Певен, що ці милі молоді створіння не після себе те сміття по усьому берегу збирали, але очевидно, що їм не байдуже в якому побутовому і моральному середовищі вони живуть. Саме з такими дітьми, таким їх вихованням і їх батьками повинна будуватися наша Україна!

Але й не можна залишити без уваги іншу сторону у вихованні дітей і приклад дитячого садизму і цинічністі, який стався 30 квітня 2016 року. Десь близько 20 години вечора я пішов на луг забирати з паші свого друга красеня коня «Сніжка» і не хотілося вірити в побачене! Більше 10, в основному сусідських з вулиці, хлопчаків віком 6-14 років ганяли по колу прив’язаного на цепу коня, б’ючи його палицями в момент пробігання Сніжка мимо них. Було видно, що в сторону коня декілька раз летіли якісь предмети. Побачивши мене «дітки-садисти» миттю повтікали в різнобіч. Підійшовши до Сніжка, я побачив взірець дитячої жорстокості:–на шляху пробігання коня по колу на землі валялося роздавлені копитами пляшки, які ці діточки збирали по кущах і кидали коню під ноги.
З вирячених з орбіт кінських очей, клубків піни навіть під гривою і глибокого легеневого хлепання коня було очевидно, що не одну годину діти над ним знущалися. Ці діти практично виростали у мене на «Старій Греблі» і майже щодня підсідали на карету ззаду, коли я зі Сніжком катав туристів. Коли я робив їм зауваження за різні заподіяні повсякденні шкоди, деякі батьки в той чи інший час приходили до мене з претензіями, замість того, щоб розібратися і зняти штанці та навіть дати своїй дитині підсрачника.
На другий день, 1 травня, Сніжок, який за 5 років прокатавши декілька тисяч людей на собі і кареті не ударив, не скинув з себе і не вкусив жодної людини і який брав кусочок хліба з людських ротів, виламав двері і до присмерті побив мене копитами в помсту за вчорашнє дитяче знущання.
А якби він був відірвався з припону учора та покалічив чи убив когось із дітей, то прийшли б батьки і на вила мене підняли б! Від свого друга Сніжка я отримав 2 смертоносних удари по голові і три по плечах та ребрах. Якби будь-який із цих ударів пройшовся на 3-5 сантиметрі в сторону хребта, то я би зараз уже нічого і не писав.
Прийде час і я видам книжку-щоденник, прочитавши який, діти будуть учитися жити так, щоб вони мотивацію до своїх дій також могли ставити в приклад поведінки своїм майбутнім дітям.
Не менше ніж за фізичне каліцтво, ми переймаємося жахливішими від холери інфікуванням дитячих мізків комп’ютерними іграми з очевидним спустошенням їх душ і прогресуючою дитячою залежністю від планшетів та смартфонів і тому ми пропонуємо створити можливість вибору дитячих розваг.
З метою оздоровлення і виховання дітей, ми пропонуємо громаді міста створити в місті дитячий парк «Калиновий гай» з створенням в ньому іпотерапевтичного центру, дитячих майстерень ремесел переяславщини ХІХ-ХХ століть, утриманням невеличкого зоопарку і іншої дитячої пізнавально-розважальної інфраструктури. Зокрема, годуючи зі своїх рученяток лебедів, коника чи курочку дитячі душі наповнюються емоціями подібними до маминих відчуттів, коли вона первістка перший раз притулила до своїх грудей. При контакті з живою природою дітям подобається бути добрими та великодушними і вони можуть такими й вирости.

Одні батьки виховують своїх дітей з шаною до праці, духовної та тілесної чистоти, а інші діти виростають на компютерних садистських іграх.

От такі у нас виростають різні діти, які ходять в однакові школи, ходять по тих же вулицях і будують одну Україну!прибир2 прибир

54iCEOJu3v8

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить