Шановні Добродії!
Головною ГО «Стара Гребля» є піклування про дітей з інвалідністю і надання їм безкоштовних іпотерапевтичних послуг, а також участь в державотворенні України, організовуючи дитячі соціальні та навчально-виховні заходи. Більше інформації про нашу діяльність можна побачити на сайті www.gostaragreblya.in.ua

Не менше серце болить за інфікування дитячих мізків жахливішими від холери комп’ютерними садистськими іграми з очевидним спустошенням душ і прогресуючою дитячою залежністю від планшетів та смартфонів. Страшить уява інтелектуального життя дітей України і моїх двох 3-х та 11-ти річних донечок через якихось 10-15 років.

З метою оздоровлення і виховання дітей, ми в центрі міста Переяслав-Хмельницький створюємо іпотерапевтичний центр і утримуємо невеличкий зоопарк з безкоштовним його відвідуванням. Годуючи зі своїх рученяток лебедів, коника чи курочку дитячі душі наповнюються емоціями подібними до маминих відчуттів, коли вона первістка перший раз притулила до своїх грудей. При контакті з живою природою дітям подобається бути добрими та великодушними і вони можуть такими й вирости.

Батьки! Нам потрібна Ваша допомога в утриманні зоопарку! В добрі часи він утримується з прибутку, який наші гості дають пообідавши в нашій «Гостинній хаті» чи покатавшись на конях верхи або кінних каретах. Отримані за послуги від них кошти для нас не мета, а спосіб її досягнення – піклування про фізичне та моральне оздоровлення дітей України. Ми працюємо, щоб допомагати тим, кому тяжче ніж нам. Наша доця Ксюнечка в наслідок родової травми хвора на ДЦП і не ходить ніжками, тому ми знаємо про важливість доброзичливості! Заробітки у нас практично сезонні і нині нам дуже тяжко фінансово протримати і годувати звірів.

Нашим звірятам потрібні сіно, овес, кукурудза, пшениця!
Також, нам потрібні кошти, щоб купити корми і обслуговувати зоопарк, тож Ви можете допомогти грошима на реквізити: р/р 26003053133079 КБ «Приватбанк» МФО 321842 ДРФО 39373443 чи к/р 5363542306364747-Андрій Черновський.
Просимо допомогти нам прививати Вашим дітям доброзичливість і людяність!
Є люди, які нам уже допомогали і про них та майбутніх доброзичливих партнерів ми будемо висвічувати на нашому сайті відомості в алеї «Великих сердець».
Приїжджайте до нас в м. Переяслав-Хмельницький, вул. Літописна, 24-а, тел. 050-445-77-77
і ми радо віддячимо Вам створеними умовами для Вашого і Ваших дітей відпочинку.

Окрім того, повідомляємо, що ми маємо технічну можливість приїхати за будь-якою адресою в Україні з двома кіньми та двома поні з каретами і сідлами і катати Ваших дітей, колег чи подружні пари. Тож запрошуйте нас і наша співпраця буде взаємовигідною і принесе багатьом людям незабутні задоволення та враження.
З шаною до Вас і вдячністю за доброчинність,
Голова ГО «Стара Гребля» Андрій Черновський

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить