Вельмишановний Віталію Володимировичу!

По ставленню до Вас особисто, як і до подій на сході України,  український народ розділився навпіл. Одні  люди Вас шанують і вважають впливовою і щиросердною людиною – інші бачать в Вас корумпованого перевертня і лиходія.

З метою закриття усім злоязичникам рота, пропонуємо Вам і просимо взяти участь в найвизначнішому по моралі і найефективнішому по медикаментозних показниках безстроковому добродійному проекті – дати дітям-інвалідам  шанс з усіх регіонів України на щасливе життя без інвалідного візка,  створивши в м. Переяслав-Хмельницькому при ГО «Стара Гребля» іпотерапевтичний центр для безкоштовної реабілітації дітей-інвалідів, які не мають грошей на своє одужання.

Борючись за демократію і особисту незалежність, ми підтримували  «майдани» і в перших рядах приймали участь в заміні  «регіонала» мера міста Переяслав-Хмельницького на Вашого однопартійця «ударівця» Костіна Т.В. Але такого чиновницького збайдужіння і соціального злодійства як нині при ньому, нам навіть тяжко було уявити раніше.

Ми  поза політикою і нам немає значення чиї гроші допоможуть українським дітям, тож ми готові пропонувати співпрацю Вам, «опоблоку», росіянам, гандурасцям і хоч чорту лисому. Також, для нас не має значення під «чиїм іменем» чи можливо політичним брендом буде реалізовуватися наш проект. Важливо максимальній кількості дітей допомогти! Ми коней на переправі міняти не будемо, але хто перший  подасть нам руку — з тим ми і будемо співпрацювати. Тож, якщо Ви хочете конкретною справою завоювати політичну підтримку потенційних виборців, ми готові цей проект віддати Вам і бути в ньому лише виконавцями та допомагати реалізовувати його!

В Україні трагічних ситуацій з дітьми-інвалідами дуже багато. З причини ускладненого транспортування таких дітей і зависокій ціні на реабілітацію більшість із них втрачають час та шанс і залишаються пожиттєвими інвалідами, а їхні сім’ї заручниками трагедії.

Окрім всього іншого, в наших планах переобладнати 1-й поверх двоповерхового автобусу під одночасне перевезення до 20-ти дітей-інвалідів, а 2-й під побутову кімнату та місця для супроводжуючого персоналу. Цим автобусом ми будемо через кожних два тижні привозити до нас на іпотерапію дітей з усієї України. Першочергово це будуть діти з Луганської та Донецької областей, оскільки їм нині, окрім нас з Вами, ніхто так масштабно і ефективно не допоможе.

Ви, Віталію Володимирович, можете з нашою допомогою дуже багатьом дітям дати шанс на щасливе нове життя. На відміну від інших, цей проект не проїсться і не викинеться в уборній, а діятиме безстроково і даваматиме надзвичайні послуги для всієї Україні. Весь світовий досвід реабілітації дітей з інвалідністю широко практикується на іпотерапії, оскільки після медикаментозного лікування,  цей спосіб об’єднує усі види фізичної реабілітації і є самим ефективним. Якщо хворій на ДЦП дитинці з першого і до 4-5 років через кожних 3 місяці надавати іпотерапевтичні послуги – дитя виліковується і соціалізовується.

Сьогодні у більшості реабілітаційних центрів немає можливості впроваджувати усі сучасні методики, а їх  фінансування передані місцевій владі, де грошей в бюджеті не має, а батьківських зарплат та інвалідних пенсій не вистачає навіть на прожитковий мінімум, не те, що на лікування. Власне цим все і сказано. Іпотерапія сама по собі потребує високої відповідальності і організованості супроводжуючих її людей, але вона надрентабельна для власників коней. Надвисокі ціни за такі послуги недосяжні для малозабезпечених сімей, а дітям усіх соціальних рівнів потрібна в ранньому віці своєчасна допомога і тоді вони виздоровлюють! Разом з ними ставатиме й здоровішою уся наша нація.

Те, чим ми займаємося не за підтримки, а в супереч існуючій нині владі, робить нас кращими і кориснішими для держави, тож ми уже й боїмося втрачати  марно час й не встигнути  зробити щось корисне, що сповнює життя і надає смислу й чого ніхто не зробить окрім нас з Вами.

Головною  метою ГО «Стара Гребля» є піклування про дітей з інвалідністю і  надання їм безкоштовних іпотерапевтичних послуг, а також участь в державотворенні України, організовуючи дитячі соціальні та навчально-виховні заходи.

Спонуканням до піклування за дітьми-інвалідами стала спричинена лікарською помилкою хвороба на ДЦП  доці Ксюши двох співзасновників ГО. Попри усі можливі заходи по лікуванню,  нині Ксенія інвалід дитинства  (підгрупа-А) і неспроможна ходити ніжками.

Заради своєї дитини  ми купили в 2010 році конячку і, побачивши ефект від іпотерапевтичних заходів, нині ми безкоштовно надаємо такі послуги іншим хворим діткам та послідовно створюємо національного значення іпотерапевтичний центр.

УЖЕ  5 РОКІВ ІПОТЕРАПІЯ  У  НАС  БЕЗКОШТОВНА,  АЛЕ  У  НАС  МАЛО СИЛ!

Ми присвятили себе піклуванню про дітей з фізичними вадами здоров’я та духовному збагаченню і трудовому вихованню підростаючого покоління і, як результат,  це робить нас кращими, значимішими і щасливішими. В даному випадку немає критерію, яким можна визначити значимість наших прагнень, але якщо ми хоч одне дитятко поставимо на ніжки, то уже наші зусилля виправдаються. До реалізації цього проекту запрошуємо долучитися усіх великодушних ЛЮДЕЙ!

Закликаємо Вас не бути байдужими і спільними зусиллями допомагати тим, кому тяжче ніж нам з Вами!

Наші реквізити: к/р 5363542306364747; р/р 26003053133079 КБ «Приватбанк» МФО 321842 ДРФО 39373443

На сьогоднішній день ми маємо найкращий і найефективніший по обслуговуванню приїжджих у місто Переяслав-Хмельницький туристів туристично-реабілітаційний комплекс, з прибутку від якого ми маємо можливість і надаємо безкоштовні іпотерапевтичні послуги.

Зокрема, у нас все в старовинному національному стилі є: — 3 кінних 12-ти місних прогулянкових  карети; кінна бричка, сані, вози і різноманітний старовинний кінний реманент;  3 коня та 2 поні, власний з безкоштовним відвідуванням зоопарк; гостинна хата з 3-ма банкетними залами загальною вмістимістю 94 особи; літні навіси зі столами вмістимістю до 450 осіб; викладена із майже 300м3 бутового каменя 9-ти метрова сцена навколо озера та літній кінотеатр; велика дитяча ігрова площадка; обладнана вздовж 170 метрів лавками і відділена ліщиновим парканом від паркової території і дороги  територія для пляжного відпочинку вздовж розчищеної нами чистоводної річки Трубіж; висаджена дітками-інвалідами та соціально не захищених категорій дітками калинова алея, яка є рослинним символом України та багато іншого…

Нас підтримують і допомагають хто чим може доброзичливі та щиросердні переяславці і люди з відусіль, оскільки вони не можуть бути  байдужими до тих, кому тяжче ніж їм. Але є й нелюди, хворі на «жабу», лодирі, п’яниці і деякі «доброзичливі сусіди», яким   все не таке і вони ладні в лайні утопити будь-яке  і чиє добре починання. Тож, для коментуючих цей відкритий лист в інтернеті,  ми засвідчуємо своє бажання бачити такою ж здоровою нашу хвору на ДЦП доцю Ксюню пропорційно тому, на скільки щирі наші мотивація  і прагнення в цьому проекті. Але й нехай біди усіх хворих дітей і горе їхніх родин зваляться на язик і руки тих злорадних писак, які анонімно і невмотивовано перешкоджатимуть зробити нам те корисне, що ніхто крім нас не прагне зробити. Ви допоможіть нам, або ж робіть щось краще і ми будемо допомагати Вам – ТІЛЬКИ НЕ ПЕРЕШКОДЖАЙТЕ! Практика нашого співіснування з деякими сусідами чи мешканцями  міста Переяслав-Хмельницького
не дає забути, що добрими справами дорога стелиться в пекло і що куди людей не цілуй – скрізь ср…! Але споконвічно добро перемагає зло  і прагнучи високої мети та щиро і не здаючись йдучи до неї, Ви результатом  роботи і її значимістю для суспільства заслужите право на звання «ЛЮДИНА»!

Ваша участь потрібна у:

  • придбанні додаткових коней та будуванні конюшні;

  • збудуванні іпотерапевтичного центру з житлом приїжджаючим на іпотерапію діткам та їх батькам;

  • придбанні та переобладнанні 2-х поверхового автобусу під перевезення до 20-ти дітей-інваліді і супроводжуючих їх батьків і обслуговуючого персоналу;

  • прокладенні водопроводу та каналізації до комплексу, встановленні електричних опор, монтажі освітлення;

  • встановленні дитячих ігрового та спортивного майданчиків;

  • встановленні паркану навколо комплекску;

  • розширенні зоопарку та озелененні території.

Віталіє Володимировичу!  Не усе робиться за гроші, але їх наявність обумовлює рівень життя, тому не кожна людина хоче ставати меценатом. Для розширення  видів  діяльності   і росту нам потрібен і ми можемо взяти позику  терміном  на   3   роки   під    24%  (2% щомісячно).  Ми готові взяти ці кошти, давши під забезпечення позики власне майно, ресторан і приватизовану землю, на якій існує наш заклад і будуть освоюватися запозичені кошти. Оплата   відсотків щомісячно, а повернення тіла кредиту пропорційно помісячно на протязі третього року по договору займу.

Освоєння коштів планується одночасно по усіх об’єктах до 1 травня 2017 року.

Інформаційна довідка про іпотерапію!

Іпотерапія це метод лікування, заснований на взаємодії дитини з конем, адаптованим до можливостей дитини у навчанні верховій їзді.

Весь передовий світовий досвід реабілітації дітей з фізичними вадами здоров’я дуже широко практикується на іпотерапії, оскільки вона  є самим ефективним і об’єднуючим усі види фізичної реабілітації методом лікування.

При їзді на коні м’язи спини тварини, здійснюючи тривимірні рухи, масажують м’язи ніг дитини – внутрішню сторону стегон, литкові м’язи, голеностоп, пахову область. Вершник, намагаючись прийняти на коні надійнішу і зручнішу посадку, вимушений щільніше притискувати ніжки до коня, що збільшує силу дії на його м’язи.  У процесі верхової їзди в роботу включаються всі основні групи м’язів тіла. Це відбувається на рефлекторному рівні, оскільки дитина-вершник, рухаючись разом з конем, інстинктивно прагне зберегти рівновагу, аби не впасти, тим самим спонукаючи до активної роботи як здорові, так і уражені м’язи, не помічаючи цього. Механізм дії іпотерапії на організм людини такий самий, що й будь-якої іншої форми лікувальної фізкультури – під впливом фізичних вправ посилюються функції вегетативних систем.

При сильному спастичному зведенні ніг діти часто не в змозі сісти на коня глибоко, тому заняття починають немов напівлежачи, відкинувшись назад і розмістивши ніжки ближче до шиї коня. Таке положення зручне для ніг, але незручне для вершника в цілому. Поступово дитина прагне сісти прямо, оскільки тільки у цьому положенні зможе самостійно триматися на коні, і їй доводиться опускати ноги нижче. Вершник, самостійно змінюючи своє положення і поступово випрямляючись, прагне глибше сісти на коня, що є одним з найважливіших принципів іпотерапії як методу фізичної реабілітації дітей з обмеженими можливостями. Дитина сама прагне подолати недуг і бачить результати своєї боротьби: стає зручніше сидіти, з’являється можливість управляти конем. Під час руху коня тулуб вершника виконує ті ж самі рухи, як і при ходьбі. Окрім масажу ніг і сильної внутрішньої мотивації до занять, наявні ще два чинники, які сприяють зменшенню спастики. По-перше, це тепло – температура тіла коня на 2-3 градуси вища за температуру людського тіла. По-друге, відсутність внутрішньої напруги, яка іноді спостерігається у дитини при лікувальному масажі, оскільки в цьому випадку масажист регулює сам навантаження на м’язи. На коні дитина вибирає навантаження самостійно: вона росте поволі, плавно і постійно. У випадках до року дитини результат помітний практично відразу.

Одночасно з розслабленням ніг йде зміцнення м’язів спини та їхня гармонізація. Для збереження рівноваги на коні необхідна пряма посадка, нахил у будь-який бік веде до сповзання у цьому напрямі. Таким чином, при русі слаборозвинені м’язи формуються і зміцнюються, а закріпачені – розслабляються. Іпотерапія унікальна тим, що навантаження одних м’язів і розслаблення інших йде одночасно.

Дитина, намагаючись прийняти на спині коня надійну і зручну посадку,  щільніше притискає ножки до коня, що збільшує силу м’язів. З іншого боку, дитина набуває емоційного зв’язку із конем, набуває впевненості в собі, бо відчуває, що може керувати такою великою твариною. На маминих очах діти почнуть ставати на ніжки і ходити, говорити, тримати предмети.

Офіційного курсу реабілітації не існує, оскільки кожний випадок має свої особливості і ступінь запущеності хвороби.

При створенні іпотерапевтичного центру потрібні фахівці з райттерапії (лікувальної верхової їзди). Необхібно буде пройти спеціальну підготовку та мати відповідні сертифікати. Але воно того варте і ми сотням діток зможемо дати шанс на як новонароджене життя!

Побачені батьками в дитячих оченятах радість від контакту з живою природою і перші кроки та вимовлені слова  пролікованою іпотерапією дитини будуть ставати символом і прикладом незламності духу та волі.

Біда не в тім, що в неї попадаєш, а втому, що перестаєш боротися і руки опускаєш!

flayer-2-ga-storona

 

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить